Renginiai

ASMENINĖS ŠVENTĖS

Gamtos ir artimų žmonių  apsuptyje kviečiame elegantiškai paminėti  įvairias šeimos šventes: triukšmingai atšvęsti gimtadienius; gyvenimo knygoje įspūdingai įrašyti įsimintiniausią asmeninę šventę – vestuves; šiuolaikiškai ar laikantis senolių tradicijų pasilipus ant akmens pakrikštyti savo vaikučius; išskirtinai ir  įsimintinai atšvęsti teminius vakarėlius.

ĮMONIŲ RENGINIAI IR SEMINARAI

Sodybos salėse kviečiame rengti įvairius įmonių mokymus, seminarus ar konferencijas. Įmonėms taip pat siūlome ir nuotolinio darbo savaites gamtos apsuptyje – užtikriname stabilų ir kokybišką interneto ryšį visoje sodybos teritorijoje bei pasiūlysime turimą konferencijos įrangą.

Įmonių šventėms siūlome teritoriją talpinančią 500 ir daugiau žmonių su profesionaliais teniso kortais, tinklinio aikštele, tvenkiniais, vandens dviračiais, erdve pavėsine, saugia laužaviete ir tiesiog pievas lauko žaidimams/veikloms. Apniukusiu oru, arba šaltuoju sezonu šventes kviečiame švęsti lauko pavėsinėje, talpinančioje 150 asmenų arba sodybos pastate. Čia galime pakviesti iki 200 asmenų linksmai pavakaroti vienu metu.

STOVYKLOS

Stovykloms „Roko Sodyba“ atveria savo viešbučio duris iki 160 vaikų, jaunimo ar suaugusių asmenų stovyklautojų grupėms. Mūsų restorane maitinimą tiekiame 4 kartus per dieną, siūlome platų meniu pagal Jūsų poreikius, ar patiekalus iš profesionalaus dietologo sudaryto valgiaraščio. Saugi ir draugiška aplinka, nutolusi nuo miesto triukšmo ir gatvių šurmulio leidžia grupių vadovams profesionaliai organizuoti veiklas ir sukurti įsimintinas akimirkas stovyklų dalyviams.

KALĖDOS

Stebuklingo žiemos švenčių laukimo metu kviečiame keliauti laiku ir kartu su savo mažaisiais sugrįžti į vaikystę. Įspūdingai šventiškai pasipuošusi Kalėdų „Roko Sodyba“ pasitinka vaikučius ir jų tėvelius su tikėtais ir netikėtais personažais, kurie įtraukia į kuriamą pasaką ir užgniaužia kvapą savo edukacijomis, žaidimais ir aplinkos vaizdais.

Kontaktai

Susisiekite su mumis

Užpildykite šią formą ir į visus Jums rūpimus klausimus atsakysime netrukus